copywriting

zobacz

przykuj uwagę klienta

Angażujące treści dostarczane klientowi to podstawa dobrej strony. Rozbudowane opisy produktów oraz usług, teksty marketingowe, artykuły czy treści udostępniane w  social media są ważną częścią budowania swojej pozycji na rynku oraz dotarcia do nowych grup klientów. Zapewnimy Ci kontent, który przykuje uwagę zarówno dotychczasowych jak i nowych potencjalnych odbiorców. Zadbamy, by tworzone przez nas teksty zgadzały się z algorytmem SEO, co pozwoli na wyższe pozycjonowanie Twojej strony.
Po satysfakcjonujące efekty, zgłoś się do nas! 

Doświadczenie w tworzeniu tekstów zdobyliśmy w największym portalu informacyjnym w Polsce, Onet. Praca dla kilku redakcji nauczyła nas warsztatu, który teraz wykorzystujemy, by rozwijać inne biznesy.

Dlaczego teksty są takie ważne?

To one przyciągają uwagę klienta i zatrzymują go na stronie. Dostarcza również niezbędnych informacji o produkcie lub danej usłudze. Teksty to narzędzia do przyciągania klientów, które pracują na Twój sukces. 

Co zawiera oferta?

Atrakcyjne treści i opisy w zindywidualizowanych cenach, przyciągną większa ilość klientów, co przekłada się na zwiększenie zysku.

Stworzymy dla Ciebie interesujące opisy, które przyciągną uwagę klienta. Dostarczane treści dostosujemy do wymagań zarówno Twoich jak i Twoich klientów.

W ramach copywritingu nie tylko piszemy. Tworzymy pod SEO. W tekstach zawrzemy słowa, które sprawią, że Twoja strona będzie lepiej pozycjonowana przez wyszukiwarki. 

gotowy na nowych klientów?

Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy 

kontakt