sklepy internetowe

zobacz

Ważniejszy niż stacjonarny

Sklep internetowy stwarza dla Ciebie ogromne możliwości. Brak sklepu internetowego sprawia, że prowadzisz jedynie lokalny interes. Sklep internetowy pozwoli Ci na poszerzenie bazy klientów. Klient będzie mógł korzystać z Twoich usług na całym świecie. Przeniesienie działalności do internetu, to gwarantowany sukces

co więcej?

dlaczego jest to ważne?

MOŻLIWOŚCI RYNKU E-COMMERCE

77%

ZAKUPY ONLINE

badanych internautów podało, że robi zakupy w sieci. Rozwijający się rynek stwarza nowe możliwości oraz pozyskiwanie nowych grup odbiorców, a tym samym potencjalnych klientów!

92%

TELEFON DO ZAKUPÓW

osób w wieku 15-24 lat używa telefonu do kupowania w sieci. Tak duża ilość osób pozwala na znaczne zwiększenie ilości wykonywanych sprzedaży oraz dotarcie do młodych odbiorców. 

73%

DOSTĘPNOŚĆ

osób deklaruje, że wolą zakupy online ze względu na ich przystępność oraz brak potrzeby wychodzenia z domu. 

JAK TO WYKORZYSTAMY?

W co wyposażymy twój sklep?

Strony, które tworzymy oparte są na systemie WordPress. W połączeniu z odpowiednimi wtyczkami pozwala to stworzyć atrakcyjny oraz intuicyjny projekt specjalnie dla Ciebie! Po zaprojektowaniu strony oferujemy bezpłatny kurs obsługi systemu WordPress.

PORA NA ROZWÓJ

możliwości sklepu online

Sklep internetowy umożliwia Twoim klientom robienie zakupów z dowolnego miejsca na świecie.

Wykorzystując najbardziej znane i cenione oprogramowanie do stron internetowych zapewnione zostają niezawodność i duża kompatybilność sklepu w przyszłości.

Wtyczka do sklepów internetowych, obdarzona przez setki tysięcy sprzedawców zaufaniem pozwala na sprawne prowadzenie zarazem sprzedaży jak i sprawdzanie stanowów magazynowych i wiele innych!

ZDECYDOWANY?

Skontaktuj się z nami lub zamów bezpłatny, niezobowiązujący projekt i zacznijmy działać!

kontakt