Strony internetowe

zobacz

Najważniejsza reklama

Każda firma powinna posiadać atrakcyjną wizualnie, łatwą w obsłudze i charakterystyczną stronę internetową. Twoja strona jest reklamą Twojego biznesu.

Strona internetowa stwarza dla Ciebie ogromne możliwości. Oprócz bycia Twoją wizytówką pomoże Ci na bycie w stałym kontakcie z klientem i poinformuje go o najważniejszych aktualnościach. 

co więcej?

dlaczego jest to ważne?

STRONA JEST WIZYTÓWKĄ TWOJEGO BIZNESU

77%

ZAKUPY ONLINE

badanych internautów podało, że robi zakupy w sieci. Rozwijający się rynek stwarza nowe możliwości oraz pozyskiwanie nowych grup odbiorców, a tym samym potencjalnych klientów!

90%

dostęp do internetu

gospodarstw domowych w Polsce ma dostęp do internetu. To o 150% więcej osób, niż posiadaczy samochodów!

100 mld

WARTOŚĆ E-COMMERCE

na tyle wyceniany był w 2020 roku rynek e-commerce w Polsce. Szacuje się, że w 2026 roku ta liczba wyniesie już 162 miliardy złotych. Nie przegap tej szansy!

jak to działa?

Jak tworzymy strony?

Strony, które tworzymy, są oparte na systemie WordPress. Pozwala to stworzyć nam atrakcyjny i intuicyjny projekt specjalnie dla Ciebie! Po zaprojektowaniu strony oferujemy bezpłatny kurs obsługi systemu WordPress.

Twoja szansa

DLACZEGO TO TWOJA SZANSA?

Dla klienta nie ma łatwiejszego sposobu do skorzystania z Twojej oferty lub czerpania o niej informacjiniż przez użycie strony internetowej. 

Internet pozwala na rozszerzenie obszaru czynionej działalności, pozyskanie nowych klientów oraz zyskanie większego rozgłosu.

Bądź w stałym kontakcie z klientem. Zamieszczaj najważniejsze informacje i aktualności związane z Twoją firmą na stronie.

ZDECYDOWANY?

Skontaktuj się z nami lub zamów bezpłatny, niezobowiązujący projekt i zacznijmy działać!

kontakt