Strony internetowe

Sklepy internetowe

social media

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Copywriting

Audyty ux I social media

Strony internetowe

Każda firma powinna posiadać atrakcyjną wizualnie, łatwą w obsłudze i charakterystyczną stronę internetową. Twoja strona jest reklamą Twojego biznesu.

Strona internetowa stwarza dla Ciebie ogromne możliwości. Oprócz bycia Twoją wizytówką pomoże Ci na bycie w stałym kontakcie z klientem i poinformuje go o najważniejszych aktualnościach. 

więcej

Sklepy Internetowe

Sklep internetowy stwarza dla Ciebie ogromne możliwości. Brak sklepu internetowego sprawia, że prowadzisz jedynie lokalny interes. Sklep internetowy pozwoli Ci na poszerzenie bazy klientów. Klient będzie mógł korzystać z Twoich usług na całym świecie. Przeniesienie działalności do internetu, to gwarantowany sukces

więcej

obsługa kont social media

Rozwiń swój wizerunek w social mediach z J&W Marketing. Wykorzystaj ogromny potencjał kont w mediach społecznościowych do gromadzenia i pozyskiwania nowych klientów, informowania o aktualnościach w Twojej firmie i tworzeniu jej wizerunku. Social media to przyszłość, która na Ciebie czeka!

więcej

social media marketing

Reklama jest dźwignią handlu, dlatego wypromujemy Twój biznes dzięki sprawdzonym Facebook Ads, Instagram Ads oraz Google Ads. Na podstawie Twoich wymagań określimy precyzyjne grupy docelowe odbiorców, przedstawimy Ci potencjalne zasięgi przy danych opcjach budżetowych i dopilnujemy, by kampania była udana. Daj się zauważyć z J&W Marketing!

więcej

audyt social media

Na podstawie Twoich kont w social mediach oraz docelowej grupy klientów określimy, jak najlepiej pokierować Twoimi kontami, by docierały i zadowalały jak największą ilość odbiorców. Nie działaj z opaską na oczach. Współpracuj z J&W Marketing i skorzystaj z naszych analiz.

więcej

audyt stron internetowych

Podczas przeprowadzenie kompleksowego audytu UX analizujemy doświadczenia klientów związane z zarówno z Twoją stroną jak i ogólną działalnością w sieci. Analizujemy podjęte czynności na podstawie analizy danych, mapy ciepła oraz sprawdzenia sprawności zastosowanych w witrynie systemów. Audyt umożliwi poprawienie działania oraz układu Twojej strony, co pozwoli klientom na przystępniejsze oraz prostsze korzystanie z niej.

więcej

copywriting

Angażujące treści dostarczane klientowi to podstawa dobrej strony. Rozbudowane opisy produktów oraz usług, teksty marketingowe, artykuły czy treści udostępniane w  social media są ważną częścią budowania swojej pozycji na rynku oraz dotarcia do nowych grup klientów. Zapewnimy Ci kontent, który przykuje uwagę zarówno dotychczasowych jak i nowych potencjalnych odbiorców. Zadbamy, by tworzone przez nas teksty zgadzały się z algorytmem SEO, co pozwoli na wyższe pozycjonowanie Twojej strony.
Po satysfakcjonujące efekty, zgłoś się do nas! 

więcej

projektowanie graficzne

Reklama to klucz do pozyskania nowych klientów. Nasz zespół grafików pracując z pasją, stworzy niepowtarzalny i kreatywny projekt specjalnie dla Ciebie. To grafiki przyciągają wzrok na stronie, dlatego warto odpowiednio je dopracować, a tym zajmiemy się my. 

więcej